Warning: file(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in C:\vhosts\uclerotoservis.com\http\wp-content\themes\empire\header.php on line 751

Warning: file(http://www.escmba.com/201807/20180723.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in C:\vhosts\uclerotoservis.com\http\wp-content\themes\empire\header.php on line 751

CASTROL SERVICE POINT

Castrol Service Point ve Avantajları

service_point

DAHA FAZLA HİZMET

Hem siz hem aracınız için !

Geçmişte kalite, güvenilirlik ve işçilik standartlarımıza güveninizi göstermiştiniz. Bu güveninizin ödülü olarak, size ek avantaj ve tasarruflar sağlayacak olan Service Point programımızı geliştirmiş bulunuyoruz:

-Service Point Dost Eli Kartı

Markamızın sadık bir müşteri olmanızın ayrıcalığı, “Interpartner Assitance” dan alacağınız profesyonel yol ve sağlık yardım desteği ile yaşayacaksınız. Aynı zamanda Service Point Dost Eli Kartı ile dönemsel olarak sunulacak promosyonlar ve fırsatlardan yararlanma imkanına kavuşacaksınız.

-Service Point Bakım Belgesi

Service Point Bakım Belgesi’ yle, aracınıza yapılan bakımlar kaydedilir. Böylece hem aracınızı satmak istediğinizde yapılan bakımları gösterebilirsiniz hem de ustanız bir sonra Service Point ziyaretinize daha önce aracınıza yapılan bakımları görebilir.

Ücretsiz Yol Yardım Desteği

-Çekme (Çekici)

Kaza, arıza veya hırsızlık durumunda, trafikte seyredemeyen veya hareketsiz kalan aracın, aynı il sınırkarı içerisinde en yakın Service Point’ e özel veya yetkili service çekilmesi organize edilecek ve 1.000 TL limit dahilindeki çekme masrafı Castrol tarafından ödenecektir.

-Kurtarma (Vinç)

Aracın yolun dışına taşarak veya şarampole yuvarlanarak, çekiciye ilaveten vinç ile kurtarılması gerektiği durumlarda, gerekli organizasyon yapılarak 1.000 TL limit dahilindeki kurtarıcı vinç masrafları ödenecektir.

-Hasar Görmüş Aracın Korunması

İkameti dışında kaza geçiren aracın tamir süresi 48 saati aştığında maksimum 2 gün boyunca aracın emanet ve muhafazası sağlanacaktır.

-Kiralık Araç

Kart sahibi araç kiralamak isterse, onayı doğrultusunda, araç kiralama konusunda gerekli organizasyonlar yapılacaktır. Araç kiralama bedeli ve ilgili diğer tüm masraflar, kart sahibi tarafından hizmeti veren firmaya doğrudan ödenecektir.

-Araç Bilgi Hattı

Dost Eli kartının üzerindeki telefon numarasından, bayramlar ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere, 365 gün 24 saat, tüm Türkiye kapsamındaki yerel çekici-vinç firmaları , tamirhaneler ve ticari araç markalarının servis istasyonları hakkında bilgi ve telefon numaralarına ulaşılabilir. İstenir ise, kapsam dışı ve limit üstü bedeller için (karşılıklı fiyat onayı alındıktan sonra), anlaşmalı firmalar ile iletişime geçilerek kart sahibinin ilgili hizmetlerden özel indirimli fiyatlarla yararlanması sağlanır.

Ücretsiz Acil Sağlık Yardım Desteği

-Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık

Kart sahibinin karşılaştığı acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak Medikal Ekip tarafından ücretsiz olarak bilgi verilecektir. Doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri , adresleri ve telefon numaraları bildirilecektir. Karşılaşılan sağlık problemi konusunda alınması gereken önlemlerle ilgili tavsiyede bulunulacak, ancak tanı konulmayacak, ilaç önerilmeyecektir.

-Kara Ambulansı

Kart sahibi araçlar seyahati sırasında acil tıbbi nedenlerden dolayı bedensel zarar ya da yaralanmaya maruz kaldığında veya ciddi hastalığı durumunda, aynı il sınırları içerisinde en yakın uygun donanımlı sağlık kurumuna ve/veya ikametgahına yakın bir hastaneye, kara ambulansı ile nakli organize edilecek ve masrafları ödenecektir.

-Tedavi Sonrası İkametgaha Geri Dönüşün Sağlanması

Kazadan doğan tedavilerinin bitiminde araçta bulunan kişilerin (en fazla 2 kişi) daimi ikametgahlarına nakli sağlanacak ve ilgili giderleri karşılanacaktır.

-Gerekli İlaçların Sevki

Yolculuk esnasında, (tıbbi gerekliliği Medikal Ekip tarafından onaylanan) eşdeğeri bulunamayan reçete edilmiş ilaçlar temin edilecek, ancak ilaç bedelleri kart sahibi tarafından karşılanacaktır. Nakliye ücreti 10 kg.’ a kadar tarafımızdan ödenecektir.

-Refakatçi Nakli

7 günden fazla hastanede kalınmasının gerektiği durumlarda, bildirilecek bir yakınının hastanede kendisine refaket etmesi için konaklama masrafları (sadece yatak, diğer tüm masraflar refakatçiye aittir), en fazla birbirini izleyen 7 gece olmak üzere ödenecektir.

-Cenaze Nakli

Araç ile yapılmış kaza sonucu vefat durumunda, cenazenin ikamet yerine naklinin organizasyonu için tüm gerekli tedbirler alınacak ve şehirlerarası tıbbi şartlara uygun taşıma için gereken tabutun ve kalana eşyaların Türkiye sınırları içerisindeki defin yerine nakli yerine sağlanacaktır.

Service point programı dahilinde size sunduğumuz Dost Eli Yol Yardımı ve Sağlık Desteği, Türkiye’ nin neresinde olursanız olun, arıza ve kaza durumlarında; aracınıza ücretsiz çekici, ücretsiz vinç ve size ve yanınızda yolculuk edenlere de ücretsiz ambulans hizmeti sağlıyor. Inter Partner Assistance’ ın Türkiye genelinde iş birliği yaptığı 262 Kurtarıcı, 177 Araç Kiralama Firması ve 185 Ambulans Firması Dost Eli Yol Yardımı ve Sağlık Desteği ile her an hizmetinizde!

Dost Eli Yol Yardımı ve Sağlık Desteği çok önemli sorunlarınıza çözümler buluyor. Türkiye sınırları içinde aracınız ve sürücünüz, kaza ve arıza halinde yalnız kalmaktadır. Arıza ve kaza yönetimi, maddi ve manevi zorluklar nedeiyle istenmeyen bir durumdur. Coğrafi zorluklar da işin içine girince, gerektiği anda çekici, vinç ve kara ambulansı bulabilmek gerçekten büyük bir sorun haline gelebilmektedir.

Service Point, bu konuda, idealinizdeki profesyonel hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyor. Yol ve sağlık yardım desteğinde sektörünün lider firmalarından Inter Partner Assistance ile gerçekleştirdiği Dost Eli Yol Yardımı ve Sağlık Desteği !

Bu hizmetimiz ile artık aracınız kaza veya arıza sebebiyle yolda kaldığında ücretsiz olarak servise çekilecek veya sürünüze ve yanında yolculuk edenlere acil ambulans gerektiğinde tüm Türkiye genelinde ücretsiz ambulans gönderilecek. Tüm bu hizmetler için portfolyonuzu Service Point danışmanınızdan teslim aldığınızda gerekli formu doldurarak kayıt işlemlerinizi başlatmanız yeterli olacaktır.

Zor durumda kaldığınızda ihtiyaç anında, Dost Eli telefon numaraları (0216) 445 86 00 veya (0216) 445 86 60’ ı aramanız yeterli olacak. Dost Eli, hızla siz, Service Point müşterilerimize uzanacak ve sorununuzu çözecektir.

A)Kart Sahibinin Yükümlülükleri

a)Service Point müşterisi, aracına ait gerekli bilgileri Service Point noktasına aktarmak suretiyle kartına aktive etmeden üyelik ve Dost Eli hizmetlerinden faydalanamaz.

b) Araç sahibinin Dost Eli kartları, üyelik kartları Castrol tarafından ücretsiz bastırılarak kendisine Service noktası veya posta ile temin edilir.

B)Tıbbi Nakil

Verilmesi gerekli bilgiler aşağıda belirtilmektedir :

i)Kendisi ya da yükümlü olduğu kişinin:

Kaldırıldığı hastanenin adı, adresi ve telefon numarası. Tedavi eden doktorun ve varsa aile doktorunun ad, adres ve telefon numarası.

ii)Medikal Ekip veya temsilcileri durumu tespit edebilmek için hasta yanına serbestçe girebileceklerdir. Şayet bu yükümlülük yerine getirilmezse ve haklı bir itiraz olması hariç, hasta tıbbi nakle hak kazanamayacaktır.

iii)Medikal Ekip, tedaviyi üstlenen doktor ile ortak görüş belirleyerek nakil tarih ve aracını belirleyecektir.

C)Genel Hükümler

i)Sınırlama: Bir hasar sonucunda oluşan Yardım Çağrısı ortaya çıktığında, kapsam dışında yapılan tüm masraflar ve Kart Sahibi adına ödenen bedeller, Kart Sahibi’ nin önceden onayı alınılması koşulu ile tahsil edilir. Onay verilmeye nbedeller, Kart Sahibi’ nin talebi üzerine hizmet paketinde belirtilen limitler oranında değerlendirilecektir.

ii)Geri Alım: Kart Sahibi’ nin ödemeleri geri alabilmesi için gerekli her türlü belgeyi sağlaması ve formaliteleri yerine getirmesi gereklidir.

iii)Hizmetin Verilememesi: Herhangi bir nedenden dolayı belirlenen hizmetlerin verilememesi durumunda Kart Sahibi’ nin yapacağı masraflar (onay almak kaydıyla), limitler dahilinde, Inter Partner Assistance firması tarafından ödenir.

Genel İstisnalar

1)      Anlaşmada kararlaştırılmış haller dışında, kart sahibinin doğrudan doğruya kendisinin ödediği masrafları geri alma hakkı olmayacaktır.

2)      Aşağıdaki nedenlerden ileri gelen hasar kapsam dışında değerlendirilmektedir:

Savaş, istila, yabancı düşman harekatı, çatışma ( savaş ilan edilmiş olsun olmasın), iç savaş, isyan, ayaklanma, terörist-askeri-inzibati güçler, halk hareketleri, /Kasten kendini yaralama, bir suça iştirak veya hileli hareketler,/ Her türlü araba yarışına ya da gösterilerine yarışmacı olarak iştirak edidiği sırada oluşan hasarlar./Profesyonel olarak ya da resmi bir yarışma veya gösteri için eğitici sıfatıyla spor yapılması nedeniyle oluşan hasarlar./ Aşırı alkol/Alkol zehirlenmesi veya(ehliyetli bir hekimin talimatı ve reçetesi doğrultusunda tedavi amacıyla alınanlar hariç)ilaç-uyuşturucu zehirlenmesinin etkisi altında iken ya da bu etkiden ileri gelen tam veya kısmi iş görememezlik durumu nedeniyle hasarlar./ İntihar ya da teşebbüsü sonucunda ölüm, yaralanma veya hastalık. / Doğal felaketler, deprem, yangın, nükleer tehlike, volkanik patlama, sel/su baskınları veya her türlü çevresel kaza ve olağan dışı iklim koşullarınından dolayı hizmet aksamaları. Ancak, sadece yoğun kar ve buzlanma hallerinde olmak üzere, bu haller için gerekli ekipman önlemini almış olan araçlara da ücretsiz çekme ve kurtarma hizmeti verilecektir. Tedbirli olmayan araçlar için, imkanlar ölçüsünde, sadece organizasyon hizmeti verilecektir. / Mekanik ve elektrik arızaları durumunda verilen çekme hizmeti yılda en fazla 2 (iki) defa ile sınırlıdır. Periyodik bakım eksikliği nedeniyle oluşan arızalar kapsam dışıdır.

-İstanbul içinde Asya ve Avrupa yakaları iki ayrı il olarak değerlendirilir.

-Üzerinde yükü olan aracın, yükü ile birlikte çekilmesi hizmet kapsamına girmez. Aracın yükünden dolayı çekilmesine engel bir durum var ise, yükün boşaltılması sorumluluğu kart sahibinindir.

-Mekanik ve elektrik arızalarında, 10 yaşında üzerinde olan araçlara yardım hizmeti verilmeyecektir.

-Lehdar’ ın kara ambulansı ile nakledilmesine sadece Medikal Ekip karar verebilir.

Gidiş-dönüş otobüs bileti veya 500 Km’ yi aşan mesafeler için gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti sağlanacaktır. (gidilecek şehir havaalanı varsa).

-Cenaze töreni ve masrafları kapsam dışıdır.

 

İsminiz (Zorunlu)

E-mail(Zorunlu)

Konu

Mesajınız